Ένα ιστολόγιο για όλους-ες που αγαπούν την Κωπηλασία, αθλητές, προπονητές, παράγοντες, φιλάθλους. Ελεύθερη έκφραση απόψεων, αναρτήσεις επιστημονικών θεμάτων, νέα του αθλήματος και ό,τι άλλο βάζει ο "κωπηλατικός" νους σας!

Σάββατο, 7 Αυγούστου 2010

Στου τελικούς μεταλλίων

2Χ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 
2Χ ΕΦΗΒΩΝ
Χ ΕΦΗΒΩΝ
Χ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
2- ΕΦΗΒΩΝ

Result  World Cup World_Rowing_Junior_Championships_2010,_Racice - Race 96: JM2-  Semifinal A/B 1
boat progression: 1-3->FA, 4..->FB
Rank Boat 500 m 1000 m 1500 m Finish Lane
1 GRE 1:35.35  (1) 3:18.15  (1) 5:03.10  (1) 6:43.16 4
Michalis NASTOPOULOS, Apostolos LAMPRIDIS
2 FRA 1:38.37  (5) 3:21.89  (3) 5:05.87  (2) 6:47.10 3
William CHOPY, Benoit DEMEY
3 SLO 1:37.54  (4) 3:22.55  (4) 5:07.31  (4) 6:47.25 2
Jure GRACE, Grega DOMANJKO
4 RSA 1:37.11  (3) 3:21.53  (2) 5:06.29  (3) 6:47.79 5
James BUCHANAN, Dean REID
5 RUS 1:36.71  (2) 3:23.68  (5) 5:10.74  (5) 6:56.68 6
Oleg DOBRYANSKIY, Nikita KULENYSHEV
6 ESP 1:38.90  (6) 3:25.93  (6) 5:12.93  (6) 7:00.28 1
Asier ALONSO, Ander ZABALA ARTETXE

Result  World Cup World_Rowing_Junior_Championships_2010,_Racice - Race 100: JM2x  Semifinal A/B 1
boat progression: 1-3->FA, 4..->FB
Rank Boat 500 m 1000 m 1500 m Finish Lane
1 GER 1:32.10  (2) 3:07.71  (1) 4:46.62  (1) 6:27.36 3
Stephan RIEMEKASTEN, Timo PIONTEK
2 FRA 1:31.74  (1) 3:09.96  (2) 4:50.26  (2) 6:29.52 4
Alberic CORMERAIS, Mickael MARTEAU
3 GRE 1:36.78  (6) 3:17.40  (5) 4:58.76  (4) 6:36.24 5
Georgios ANTONIS, Spyridon GIANNAROS
4 HUN 1:33.69  (3) 3:13.17  (3) 4:55.63  (3) 6:36.45 1
Kornel KASZAS, Mark BIRO
5 SUI 1:35.40  (5) 3:16.40  (4) 4:59.79  (5) 6:42.72 6
Valentin GMELIN, Stephan BASCHUNG
6 SLO 1:34.60  (4) 3:18.16  (6) 5:03.40  (6) 6:46.88 2
Jan KANDUC, Jernej MARKOVC
Result  World Cup World_Rowing_Junior_Championships_2010,_Racice - Race 99: JW2x  Semifinal A/B 2
boat progression: 1-3->FA, 4..->FB
Rank Boat 500 m 1000 m 1500 m Finish Lane
1 AUS 1:43.74  (1) 3:32.74  (1) 5:25.06  (1) 7:17.08 4
Jessica HALL, Madeleine EDMUNDS
2 GRE 1:44.57  (2) 3:34.41  (2) 5:26.79  (2) 7:19.10 5
Eleni DIAMANTI, Lydia NTALAMAGKA
3 NED 1:46.49  (4) 3:36.74  (3) 5:28.55  (3) 7:19.79 6
Ilse PAULIS, Anne FISCHER
4 LAT 1:49.75  (6) 3:42.85  (5) 5:35.58  (4) 7:28.13 1
Marika TRUMEKALNE, Madara STRAUTMANE
5 BEL 1:48.09  (5) 3:43.37  (6) 5:40.13  (6) 7:31.46 2
Debora VERBELEN, Freya DE BAETS
6 NOR 1:45.85  (3) 3:39.87  (4) 5:37.58  (5) 7:31.59 3
Rebecca FRAZEE, Benedikte TOLLEFSEN
Result  World Cup World_Rowing_Junior_Championships_2010,_Racice - Race 94: JM1x  Semifinal A/B 1
boat progression: 1-3->FA, 4..->FB
Rank Boat 500 m 1000 m 1500 m Finish Lane
1 GRE 1:42.05  (2) 3:30.26  (2) 5:19.93  (1) 7:05.78 3
Dionysios ANGELOPOULOS
2 ITA 1:42.28  (4) 3:31.77  (3) 5:22.03  (3) 7:09.77 5
Manuel IGNERI
3 SVK 1:41.53  (1) 3:30.10  (1) 5:21.34  (2) 7:10.72 4
Andre REDR
4 SRB 1:43.87  (5) 3:33.38  (4) 5:24.24  (4) 7:11.69 6
Aleksandar FILIPOVIC
5 POR 1:42.14  (3) 3:33.80  (5) 5:27.73  (5) 7:18.36 1
Tome PERDIGAO
6 LTU 1:45.40  (6) 3:43.53  (6) 5:52.08  (6) 8:13.10 2
Zygimantas GALISANSKIS

Result  World Cup World_Rowing_Junior_Championships_2010,_Racice - Race 92: JW1x  Semifinal A/B 1
boat progression: 1-3->FA, 4..->FB
Rank Boat 500 m 1000 m 1500 m Finish Lane
1 GER 1:54.20  (2) 3:55.00  (1) 5:56.22  (1) 7:53.34 3
Judith SIEVERS
2 GRE 1:54.60  (3) 3:56.18  (2) 5:56.73  (2) 7:53.47 4
Aikaterini NIKOLAIDOU
3 NED 1:53.05  (1) 3:56.85  (3) 6:00.11  (3) 8:04.22 5
Annick TASELAAR
4 SUI 1:55.06  (4) 3:59.24  (4) 6:04.14  (4) 8:09.96 6
Adeline SEYDOUX
5 LTU 1:57.32  (5) 4:03.37  (6) 6:10.32  (6) 8:13.58 1
Milda VALCIUKAITE
6 SLO 1:58.76  (6) 4:03.06  (5) 6:09.00  (5) 8:14.56 2
Tarin COKELJ

0 σχολίασαν, πατήστε εδώ για να σχολιάσετε:

Δημοσίευση σχολίου